(Українська) До тижня здоров’я факультет соціальної та психологічної освіти відкриває рубрику « Наша гордість»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На кожному факультеті є свої спортсмени і  факультет соціальної та психологічної освіти не виключення. До тижня здоров’я ми відкриваємо рубрику « Наша гордість».

Одним із тих спортсменів, ким годиться наш факультет є Хом’як Михайло.

judtfhghal8

Зі слів Михайла: член асоціації збірної України з міні-футболу,
Кращий воротар південного дивізіону міста Одеси 2015-2016 р.,
у юнацькою віці в протистоянні команд міста Київ та моєї першої команди “Гарт” здобули перше місце та отримав статуетку кращого голкіпера.

DRW7tYbi5jI

Є нагороди за учать у кубку України з футболу ЄВРО 2012 серед школярів, кращий голкіпер у складі збірної команди ФСПО,
асоціація Збройних Сил України серед юнаків 14-16 р. нагородила мене кубком кращого голкіпера,  кращий воротар у відкритому турнірі серед юнаків присвяченому 66-й річниці дня перемоги.

Молодець, Михайло, так тримати! Бажаємо тобі спортивних злетів та досягати ще більших висот.

Наступна в рубриці «Наша гордість» : Цуркан Анастасія.

Настя займається не зовсім дівчачим видом спорту – боксом, але навіть у такому спорті достигла великих висот.

Зі слів Насті: займаюся з 3 вересня І курсу.  Три рази вигравала обласні змагання, бронзова призерка  Міжнародного турніру імені Дем’яна, неодноразова вигравала на місцевих змаганнях.

Побажаємо Насті злетів та перемог у такому нелегкому спорті.

xY4J4pwWcrA

Закриває рубрику «Наша гордість» Коваль Ярослав – студент першого курсу, який зараз являється гравцем збірної команди УДПУ по баскетболу, до вступу в університет Ярослав грав за юнацьку команду міста Хмельницького та неодноразова вигравав призові місця по Україні .