До тижня здоров’я факультет соціальної та психологічної освіти відкриває рубрику « Наша гордість»

На кожному факультеті є свої спортсмени і  факультет соціальної та психологічної освіти не виключення. До тижня здоров’я ми відкриваємо рубрику « Наша гордість».

Одним із тих спортсменів, ким годиться наш факультет є Хом’як Михайло.

judtfhghal8

Зі слів Михайла: член асоціації збірної України з міні-футболу,
Кращий воротар південного дивізіону міста Одеси 2015-2016 р.,
у юнацькою віці в протистоянні команд міста Київ та моєї першої команди “Гарт” здобули перше місце та отримав статуетку кращого голкіпера.

DRW7tYbi5jI

Є нагороди за учать у кубку України з футболу ЄВРО 2012 серед школярів, кращий голкіпер у складі збірної команди ФСПО,
асоціація Збройних Сил України серед юнаків 14-16 р. нагородила мене кубком кращого голкіпера,  кращий воротар у відкритому турнірі серед юнаків присвяченому 66-й річниці дня перемоги.

Молодець, Михайло, так тримати! Бажаємо тобі спортивних злетів та досягати ще більших висот.

Наступна в рубриці «Наша гордість» : Цуркан Анастасія.

Настя займається не зовсім дівчачим видом спорту – боксом, але навіть у такому спорті достигла великих висот.

Зі слів Насті: займаюся з 3 вересня І курсу.  Три рази вигравала обласні змагання, бронзова призерка  Міжнародного турніру імені Дем’яна, неодноразова вигравала на місцевих змаганнях.

Побажаємо Насті злетів та перемог у такому нелегкому спорті.

xY4J4pwWcrA

Закриває рубрику «Наша гордість» Коваль Ярослав – студент першого курсу, який зараз являється гравцем збірної команди УДПУ по баскетболу, до вступу в університет Ярослав грав за юнацьку команду міста Хмельницького та неодноразова вигравав призові місця по Україні .