Методологічний семінар НАПН України «Актуальні проблеми охорони психічного здоров’я українського народу у воєнний і повоєнний час»

20 листопада 2023
16 листопада 2023 року о 10.00 ранку розпочав роботу Методологічний семінар НАПН України «Актуальні проблеми охорони психічного здоров’я українського народу у воєнний і повоєнний час».
Відкрив методологічний семінар вітальним словом президент НАПН України Василь КРЕМЕНЬ. Президент наголосив на виключно затребуваній діяльності науковців-психологів і психологів-практиків у ситуації повномасштабного вторгнення рф в Україну. В умовах героїчного спротиву і втрат, а також необхідності підтримування психологічного здоров’я громадян, що зазнали насилля, переміщеними особами й ін. Відзначив продуктивну діяльність наукових установ НАПН України у напрацюванні відповідей на виклики сучасності.
Щирі вітання на адресу учасників прозвучали від уповноваженої Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольги БУДНИК.
Модератором пленарного засідання виступає в.о. академіка-секретаря Відділення психології та спеціальної педагогіки НАПН України Віталій ПАНОК.
Робота методологічного семінару у другу половину дня здійснюватиметься за такими напрямами (секціями) онлайн:
  • СЕКЦІЯ 1. Методологія та теоретичні основи забезпечення психічного здоров′я населення у воєнний та повоєнний час.
  • СЕКЦІЯ 2. Соціально-психологічна феноменологія війни: напрями і перспективи повоєнного відновлення.
  • СЕКЦІЯ 3. Технології надання психологічної допомоги постраждалим від війни. Презентація проєктів.
  • СЕКЦІЯ 4. Психолого-педагогічний супровід учасників освітнього процесу в умовах війни. Презентація проєктів.