(Українська) Настановча конференція з практики

13 жовтня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На факультеті соціальної та психологічної освіти 10 жовтня 2017 року відбулась настановча конференція, метою якої було забезпечити максимально продуктивну і цілісну підготовку студентів для проходження стажерської практики. Дана програма практики розрахована на студентів четвертого курсу, які здобувають освіту за напрямом підготовки: соціальна робота та практична психологія.

Майбутніх студентів-практикантів було детально ознайомлено з програмою практики. Зокрема, Роєнко С. О. (канд. пед. н., доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи) донесла до студентів мету та завдання практики, ознайомила з процедурою проходження практики, окреслила масштаб та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що виступають базою проходження практики, попередила про можливі труднощі та зазначила очікувані результати практики. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

Зі свого боку, Шеленкова Н. Л. (канд. психол. н., доц. кафедри психології) уточнила мету, завдання практики, а саме охарактеризувала блок практичної психології.

Особлива увага на конференції була приділена обговоренню техніки безпеки студентів-практикантів під час проходження стажерської практики.

Усім академічним групам були безпосередньо представлені їхні керівники практики, які зі свого боку детальніше пропрацювали програми практики окремо зі своїми групами, враховуючи специфічні особливості кожної групи студентів, відповідно до напряму підготовки: соціальна робота чи практична психологія.

Бажаємо студентам четвертого курсу факультету соціальної та психологічної освіти належним чином виконати програму практики та отримати гарні враження від практичної діяльності!