Настановча конференція з практики

23 жовтня 2020

22 жовтня 2020 р. відбулася настановча конференція з практики для студентів 2 курсу навчання, які здобувають освітній ступінь «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр». Конференція проводилася в дистанційному режимі на платформі Zoom.

У роботі конференції взяли участь адміністрація факультету, викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кафедри психології, які виконуватимуть функції групових керівників та методистів.

Розпочала конференцію Кравченко О. О., декан факультету соціальної та психологічної освіти. Вона наголосила на важливості практики як важливої складової професійної підготовки майбутніх соціальних працівників та психологів.

Роєнко С. О., заступник декана з практики, ознайомила студентів із основними вимогами щодо організації проходження різних видів практики. До відома студентів була доведена інформація про тривалість і терміни проходження практики. Були озвучені вимоги до оформлення звітної документації, процедуру її подання на перевірку груповим керівникам та захисту практики. Використання презентації сприяло унаочненню матеріалу та кращому сприйняттю.

З програмою практики добувачів вищої освіти ознайомили групові керівники.

Бажаємо студентам-практикантам на належному рівні виконати завдання практики та отримати позитивний професійний досвід.


Фото новини: