(Українська) ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ НАУКОВИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ: ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

5 серпня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З 27 червня по 7 серпня 2022 року науково-педагогічні працівники факультету соціальної та психологічної освіти проходили стажування на тему: «Третій рівень освіти в Україні: особливості підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни». Організатори заходу: Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Центр українсько-європейського наукового співробітництва, Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації (https://cuesc.org.ua/anonsi/advanced_training_vnu/).

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Розробники освітньо-наукових програм «Соціальна робота», «Психологія», які реалізуються на факультеті з 2016 року (професори О.О. Кравченко, Н.М. Коляда, О.Д. Сафін, доцент Н.В. Левченко) мали можливість ознайомитися з кращим досвідом інших ЗВО щодо організаційно-методичних особливостей підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів:

«Організація та підготовка до акредитації ОНП за третім освітньо-науковим рівнем» (спікер Н.В. Балабуха);

«Діяльність аспірантури і докторантури та здобуття наукових ступенів в умовах воєнного стану» (спікериО.М. Долинна, М.Б. Філіпович);

«Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії під час війни: хмарні сховища як сучасний інструмент для організації ефективної роботи і спільного простору відділу аспірантури та аспірантів» (спікериЛ.О. Колісник, Н.О. Новодранова).

Висловлюємо подяку організаторам заходу, спікерам за високий рівень підготовки, нові знання і компетентності у справі забезпечення якості вищої освіти.