Нові ідеї «Центру родинного виховання»

25 вересня 2018

Нещодавно студенти  І та ІІ курсу  ознайомилися з діяльністю Центру родинного виховання,  який діє на факультеті соціальної та психологічної освіти.

Керівник  Центру  Полєхіна Вікторія Миколаївна,  канд. пед. наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи,  зазначила, що  метою його   діяльності   є зосередження  уваги суспільства на  взаємовідносинах  батьків та дітей, пошуках універсальних підходів вирішення складних завдань сімейного виховання. Студенти старших курсів (44 група, староста Майдак Борис) ознайомили з  тематикою  заходів та  забезпечили  проведення зустрічі в  дружній, по-сімейному теплій атмосфері.  

Привітали магістрантку   факультету Полєхіну Ангеліну,  учасницю Центру родинного виховання, яка стала лауреатом  конкурсу та  отримала сертифікат  щорічної регіональної літературної премії ім. Федора Мицика.

Дослідження «З майстерністю люди не родяться, а здобутим ремеслом гордяться» (на матеріалах робіт майстринь Тальнівщини)  оцінили члени конкурсної комісії Тальнівської районної ради.

Підсумки конкурсу  відбувалися на  Батьківщині поета-фронтовика Федора Мицика у селі  Вишнопіль,  де вчителі та учні школи  підготували змістовну літературно-мистецьку програму, а його  син, заслужений працівник культури України Вадим Мицик і народознавець Ангеліна Мицик подарували власні книги з автографами.

 Отож, запрошуємо студентів університету  приєднуватися до співпраці  у Центрі родинного виховання!


Фото новини: