Презентація ґендерного руху HeForShe

28 листопада 2019

26.11.2019 р. для студентів факультету соціальної та психологічної освіти Молодіжний  центр «START» та Ґендерний центр організували презентацію ґендерного руху HeForShe.

HeForShe – це глобальний рух солідарності, заснований структурою Організації Об’єднаних Націй ООН Жінки, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав і можливостей жінок.

HeForShe – це глобальна платформа, яка залучає чоловіків і хлопців як агентів змін з усіх куточків світу, які вірять у те, що ґендерної рівності можливо досягти за нашого життя.

З моменту запуску руху, що був презентований 20 вересня 2014 року Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном та Послом доброї волі Еммою Уотсон, до нього приєдналися мільйони чоловіків та жінок з різних країн – глави держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени та митці, що поділяють філософію ґендерної рівності.

Координатор Ґендерного центру та активіст Молодіжного центру «START» – Компанієць Микола презентував студентам специфіку діяльності ґендерного руху.

Для кращого розуміння інформації було проведено інтеректив з призами від ґендерного руху HeForShe.

Також студенти малювали плакати на тему ґендерної рівності.

Молодіжний  центр «START»

Ґендерний центр


Фото новини: