(Українська) Психолог

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1155

Ти теперішній випускник

і майбутній абітурієнт?

Хочеш більше дізнатися хто такий психолог? Ми готові тобі в цьому допомогти.

foto-1

photodune-5264132-700x524

Психолог – фахівець, який допомагає тримати наш психічний стан в нормі, знаходити, здавалося б, прості відповіді на дуже складні питання.

Психолог – це людина, яка допомагає знайти вихід у скрутній життєвій ситуації.

Психолог – це не просто спеціальність, це особливий склад розуму, набір знань, умінь і навичок, які допомагають прекрасно адаптуватися до будь-якої ситуації.

ХТО ЦЕ?

rqfp5epmz7c

Психолог – це фахівець, який займається дослідженнями психіки людини або наданням психологічної допомоги психічно здоровим людям. Психолог – це не лікар. Психолог не має права прописувати ліки, ставити медичні діагнози і призначати згідно з цим якесь медикаментозне лікування. У роботі психолога є поняття психологічного діагнозу, але воно не має ніякого відношення до лікування медичними препаратами.

Психотерапевтом може стати лікар або психолог. Для цього необхідно отримати додаткову освіту в області одного з методів психотерапевтичної практики, таких як психоаналіз,  гештальттерапія, психодрама, позитивна психотерапія, арт-терапія та багато інших строком не менш трьох років.

Психіатр – це фахівець з вищою медичною освітою, який надає допомогу людині в діагностиці та лікуванні психічних хвороб. Психіатр, на відміну від психолога, лікар. Лікар, який має загальну базову медичну підготовку і на її основі проходить спеціалізацію з психіатрії протягом декількох років.

Психоаналітик. Психоаналіз – лише один з напрямів в психології, зі своїми принципами та специфікою роботи. Саме роботу психоаналітика ви спостерігаєте, коли бачите, як людина лягає на кушетку і починає розповідати про себе.

 

В яких установах може працювати ?

43551-1u

Заклади освіти (дитячі садочки, школи, гімназії, вищі навчальні заклади тощо): шкільний психолог; дитячий психолог; психолог у дошкільному закладі; психолог у технікумі, училищі; психолог у вищому навчальному закладі або ж викладач психологічних дисциплін (після закінчення магістратури);

Психолог у медичній сфері: клінічний психолог; сімейний психолог

Психолог на виробництві (кадрові служби, організації, підприємства тощо.): психолог на підприємстві

Психолог у галузі спорту: спортивний психолог

Силові структури: психолог в органах державної влади та управління

Служби психологічної підтримки та допомоги (телефон довіри): працівник телефону довіри

878