Студентська молодь факультету долучилася до реалізації проєкту «Вчимося себе захищати: готуємо Амбасадорок змін»

20 листопада 2023

Студентська молодь факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилася до реалізації проєкту «Вчимося себе захищати: готуємо Амбасадорок змін». Проєкт зініційований ГО «Київська школа рівних можливостей» і підтримано конкурсною комісією фонду «Абіліс» (Фінляндія).

Метою проекту є підвищення рівня компетентності молодих жінок і дівчат з інвалідністю щодо шляхів посилення їх психо-фізичної стійкості і формування культури безпеки в особистому житті та соціумі через створення інституту Амбасадорок змін – потужної і впливової групи експерток, здатних змінювати стиль життя,  як свій власний, так і свого оточення.

У результаті проєкту апробована модель набуття дівчатами і жінками з інвалідністю психічної та фізичної стійкості, навичок самозахисту, нових методик і прийомів виходу з різних кризових ситуацій, надбання самовідчуття незалежності та суспільної гідності.

Амбасадорки, надаючи моральну та психологічну підтримку тим, хто цього потребує, створили форум-виставу для проведення толерантного діалогу і м’якого вирішення щоденних актуальних проблем.

Дякуємо усім, хто долучився до форум-вистав:

– ГО «Шлях добра»;

– Уманський осередок УТОГ;

– вихованці реабілітаційного центру Управління праці і соціального захисту населення Уманської  міської ради.