(Українська) «Умань єднає» – під таким гаслом уманчани відзначили День міста

10 жовтня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вже котрий рік поспіль святкування міста з 401-річною історією припадає на першу суботу жовтня. Організатори ретельно готувалися до свята.

Святкування дня Міста було надзвичайно грандіозним. Факультет соціальної та психологічної освіти з задоволенням приєднався до участі у святі.

У цей період працювали  містечки майстрів, розваг та атракціонів, ярмарок, а також було представлено усі навчальні заклади, наш факультет не залишився осторонь, на малечу чекали ігрова зона з аніматорами, та цікаві майстер класи, а також усі бажаючі мали змогу ознайомитися з «Психодіагностичним експрес-меню».  Меню складалося з таих  «діагностичних страв»: 1) Життєві пріоритети; 2)Секрети улюбленого кольору; 3)Про що говорить Ваш підпис; 4) Ваша психогеометрія; А на десерт кожен охочий міг отримати Комплімент від шефв: «Позитивний ресурс».

Усі студенти які приймали участь в заходах до дня міста отримали масу позитивних емоцій та з нетерпінням чекають наступного року.