(Українська) ІІ Круглий стіл «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»

29 жовтня 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Наприкінці жовтня 2017 р. в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбувся ІІ Круглий стіл, присвячений проблемам і перспективам впровадження програм підготовки докторів філософії (PhD) з соціальної роботи.

У заході взяли участь представники факультету соціальної та психологічної освіти.
В ході роботи Круглого столу «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи» продовжено дискусію, започатковану кафедрою соціальної роботи та практичної психології АПСВТ у травні. Наразі предметом обговорення були зміст паспорту наукової спеціальності «Соціальна робота», розв’язання завдань дотримання етичних стандартів досліджень в соціальній роботі, друку наукових публікацій за напрямом «Соціальна робота» та визначення порядку захисту дисертацій.

Резолюцію круглого столу з рекомендацією затвердити ухвалений учасниками Паспорт спеціальності 231 «Соціальна» робота» надіслано Міністерства освіти і науки. Також науковці звернулися до МОН з проханням пришвидшити ухвалення нового Порядку формування Переліку наукових фахових видань України.Учасники дійшли згоди щодо потреби у створенні робочої групи, що має дослідити можливості започаткування в Україні етичної експертизи наукових досліджень з соціальної роботи, а також вирішили звернутись до підкомісії 231 «Соціальна робота» Науково-методичної комісії з охорони здоров’я та соціального забезпечення (НМК 12) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України з пропозицією організувати публічне обговорення стандарту освітньої підготовки докторів філософії з соціальної роботи.