Акція студентів ФСПО “Сфотографуйся та отримай гарний настрій”

20 вересня 2018

18 вересня у стінах нашого університету проходила акція “Сфотографуйся та отримай гарний настрій” , яку проводили студенти факультету соціальної та психологічної освіти першого курсу Мельник Дарина, Кравець Анжеліка та Гмиря Аліна. Організатори акції дарували всім бажаючим  гарний настрій у вигладі записочок-побажань, після чого фото звіт був виставлений на сторінках дівчат в інстаграмі з хештегом ФСПО_2018.

Дівчата ходили по коридорах університету пропонуючи іншим студентам сфотографуватися і не просто зробити селфі а й отримати позитивний заряд на весь день. Після кожного фото учасникам акції дарували записочки з побажаннями. Були побажання такі як : Гарного дня, Чудового настрою, Відмінного навчання, Щирого кохання, Вірних друзів і таке інше. Така дрібниця але приємно, всі учасники акції залишилися задоволені.