«АРТЕК-БУКОВЕЛЬ» – ЦЕ КРАЇНА ДИТИНСТВА

31 січня 2017

1

Осіння зміна в таборі «Артек-Буковель» під назвою «Карпатський віраж» – це незабутні враження та справжнє свято як для дітей, які приїхали туди відпочивати, так і для педагогів-організаторів та керівництва табору.

2

3

Більше тисячі дітей з Луцька і Івано-Франківської області мали змогу відпочити та оздоровитись восени у таборі, і можу впевнено сказати, що жодна дитина не пожалкувала про те, що потрапила у цей дивовижний світ.

4

5

Безліч конкурсів, квестів, розваг і просто неймовірна природа навкруги, що може бути краще?

6

Хоча зміни були короткими, але діти змогли сповна відчути себе справжніми артеківцями, дізнатися звичаї, традиції та історію табору, а також вивчити артеківські пісні і танці.

7

Дуже приємно, що моя робота приносить радість дітям, адже, що може бути кращим, аніж щира дитяча посмішка і слова вдячності по завершенню зміни.

8

«Артек-Буковель» – це й справді маленька країна дитинства і я не вимовно рада повертатись в це місце знов і знов.

9

Мельничук Ірина,