Артек-Буковель — це місце здійснення дитячих мрій

1 серпня 2016

Kvbg0kDCxVc

Діти допитливі, а табір дозволяє задовольнити їхні інтереси: походи, квести, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і зустрічі з відомими акторами кіно і театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення.

1mJx1gUO1qo bhHAbabcX8EТабір у лісі – це поєднання свіжого повітря і цікавих занять, які дозволяють зробити канікули не просто чудовими, а по-справжньому незабутніми.
Робота у таборі хоча і важка, оскільки на тебе постійно лягає відповідальність за дитяче здоров’я, кожна дитина індивідуальна та до кожного треба знаходити свій підхід. Незважаючи на це, працювати тут задоволення: чудові люди, комфортні умови, цікаві події.

ZuvVsp4Arz0_r-fnWd8_jU

Любов до дітей виправляє і перекриває всі нюанси які можуть бути. Діти це наше майбутнє,і є чудовим те що вони якусь частинку свого життя проживають в Артек-Буковель.

vVGmcUT6L4c