Благодійна ярмарка до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

9 грудня 2016

1

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями в рамках акції «16 днів проти насилля» студенти 13 групи ФСПО разом із Центром соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» організували у холі нового корпусу благодійну ярмарку, зібрані кошти підуть на потреби студентів з інвалідністю.

2

3

4

Дуже дякуємо за допомогу вихователю різновікової групи дитячого садочка “Софійка” Дячук Людмилі та Тяжченко Наталії!

5

6

7

Також усі бажаючі мали змогу відчути себе особою із вадами зору, пройшовши із заплющеними  очима на другий поверх університету. Студенство зіpналось, що було вкрай важко пройти таку невеличку відстань у цілковитій темряві. Важко уявити як люди із вадами зору переміщуються самі в університеті, місті.

8

9

Дякуємо усім хто долучився до акції!