Булінг: причини, види, наслідки, шляхи попередження

23 травня 2019

Насильство – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на особистість та її досягнення. Що стоїть за насильством та що можна зробити, аби зупинити його – це ті ключові питання, які постають перед психологами, соціальними педагогами, соціальними працівниками та кожною свідомою людиною, яка вихована в доброті та толерантності.

У ході реалізації довготривалої програми «Не мовчи» магістрантка факультету соціальної та психологічної освіти Песоцька Юлія для студентів І-ІІ курсів провела ознайомчу лекцію «Булінг: причини, види, наслідки, шляхи попередження».

Під час лекції Юлія ознайомила з інформацією про причини булінгу, його типи та продемонструвала тренінгові вправи, спрямовані на виявлення і запобігання булінгу та кібербулінгу.

Варто пам’ятати, що важливим аспектом для успішного життя особистості є достатня любов, підтримка, здорові відносини у сім’ї, дружні стосунки та повага у колективі.

Мій улюблений світ – без насильства,

Без жорстокості, болю і зла.

Тут народом складена пісня

Тільки містить хороші слова.

Мій улюблений світ – без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних

Мій улюблений світ – це не казка,

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ від насильства

Можна сміло іти в майбуття.