ВДОСКОНАЛЮВАТИ ОСВІТУ – ДБАТИ ПРО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

26 січня 2018

Делегація освітян Гайворонщини разом з науковцями – директором Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України, доктором психологічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України В.Г. ПАНКОМ ( м. Київ), доктором педагогічних наук, доцентом, деканом факультету соціальної та психологічної освіти Уманського ДПУ імені Павла Тичини О.О. КРАВЧЕНКО і завідувачем кафедрою психології цього ж університету, доктором психологічних наук, професором О.Д. САФІНИМ брали участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Роль психологічної служби та соціально-педагогічного патронажу у світлі Закону України «Про освіту» під егідою Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, саме про про це й було описано  у газеті “Гайворонські ВІСТІ” 20 січня 2018 року.