Вебінар з Imagine Academy від Microsoft

13 грудня 2016

1

Одне з чергових засідань ради молодих учених ФСПО  відбулося  у вигляді Науково-практичного вебінару  з Imagine Academy від Microsoft, який був  присвячений навчальним курсам та програмам сертифікації Microsoft.

«Майкрософт Україна»  розпочав серію вебінарів, присвячених «Imagine Academy» (в минулому IT-Academy) – це набір навчальних курсів та програм  сертифікації Microsoft, який допомагає Вищим навчальним закладам оновити свої навчальні програми, сформувати необхідні вміння та навички 21 століття серед студентів, допомогти їм у працевлаштуванні та підготувати до вимог майбутніх професій!

2

Програма заходу включала такі питання:

1. Як функціонує Microsoft Imagine Academy. Найкращі практики використання в Київському університеті імені Бориса Грінченка.
  2. Яким чином проводиться навчання в Microsoft Imagine Academy студентів та викладачів.
  3. Напрямки підготовки.
  4. Як проводиться підвищення кваліфікації викладачів. Скільки викладачів і з яких курсів отримали сертифікати.
  5. Які курси найчастіше обирають студенти та викладачі для навчання.
  6. Авторизований сертифікаційний центр CERTIPORT.

Спікерами виступили:

Наталія Дорош, керівник по роботі з закладами освіти, Майкрософт Україна;

Наталія Морзе , проректор з інформатизації навчально-наукової  та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка , доктор педагогічних наук , професор , член – кореспондент  НАПН України;

Дар’я Бучинська, науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.