«Використання ідей В.О. Сухомлинського у формуванні педагогічної компетентності майбутніх учителів»

4 жовтня 2018

У межах святкування урочистостей присвячених сторіччю з дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського 4 жовтня 2018 року на базі Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності відбувся науково-практичний семінар на тему: «Використання ідей В.О. Сухомлинського у формуванні педагогічної компетентності майбутніх учителів». У роботі семінару брали участь: кафедра педагогіки та освітнього менеджменту, кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, кафедра психології, кафедра виховних технологій та педагогічної творчості (координатор семінару: Бойченко Валентина Василівна).
Під час роботи семінару цікавими були доповіді викладачів:
Ткачук Мирослави Михайлівни, «впровадження ідей В.О. Сухомлинського у формування громадянської компетентності майбутніх учителів»
Бойченко Валентини Василівни, «Ідеї В.О. Сухомлинського  в реалізації завдань нової української школи»
Гагарін Микола Іванович, «Основні положення виховної системи В.О. Сухомлинського»
Радченка Ігоря Анатолійовича, «Інноваційна грамотність як складова педагогічної компетентності»
Коблика Віталія Олександровича, «Виховання ціннісного ставлення майбутніх учителів у педагогічній діяльностіВ.О. Сухомлинського» та ін.
У результаті обміну думками учасники семінару дійшли висновку, що ідеї  В.О. Сухомлинського мають великий потенціал для сучасної науки та практики використання у формуванні професійних компетентностей майбутніх учителів.