Виховний захід «Масниця – свято українців: історія та традиції святкування»

2 березня 2020

Для студентів факультету соціальної та психологічної освіти проводили виховний захід «Масниця – свято українців: історія та традиції святкування»  в Уманському Краєзнавчому музеї.

Під час екскурсії студентів ознайомили з історією українського свята – Масниця або як в українському народі називають Колодій та  традиціями святкування. Екскурсія була адаптована також і для студентів з ООП, які відвідували захід. Ескурсію проводила науковий співробітник – Пламадяла Вікторія Петрівна.

Виховний захід мав на меті національне-патріотичне виховання студентської молоді, підвищення культури студентів.

Для покращення загального розвитку студентів проводилася ще оглядова екскурсія по Краєзнавчому музеї.

Факультет соціальної та психологічної освіти висловлює подяку співробітникам Уманського Краєзнавчого музею за проведення цікавої та змістовної екскурсія для студентів нашого факультету.