Враження від проходження практики студентів I курсу

13 липня 2017

1 червня стартував літній табір “Барвограй”, що проводить свою діяльність на ігрових майданчиках в мікрорайонах міста. Барвограй – це цікаве дозвілля не тільки для дітей, а й для студентів, які отримають не тільки задоволення, але і здобувають незамінний досвід у роботі з дітьми. Під час практика студенти могли використати свої теоретичні знання на практиці. Студенти проводили ігри, які сприяли згуртованості колективу, здійснювали живе спілкування з дітьми та сприяли створенню дружньої атмосфери через проведення усіх можливих ігор.

Студенти-практиканти щодня влаштовували різні розваги, змагання, вікторини, ігри, майстер-класи, цікавилися мріями дітей, їх очікуваннями від літа, захопленнями та хоббі.

Ми подарували дітям багато позитиву та яскравих емоцій. Вправи на знайомство, розважальні та рухливі ігри, вікторини, спортивні змагання додали усім гарного настрою. Ми разом із дітьми бігали, малювали та співали.