Враження від проходження практики студентами ФСПО

10 травня 2017

З 3 по 30 квітня, студентки третього курсу 31 групи Коршевер Тетяна та Рева Вікторія були на навчальній практиці в Управлінні праці та соціального захисту населення, а саме у відділі призначення соціальних допомог. За час практики вони здобули цінні практичні знання щодо призначення соціальних допомог, субсидій та пільг. Мали змогу реально побачити і оцінити доступність надання соціальних послуг. Під керівництвом викладача кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Карпич Ірини Олександрівни, ми вдало використовували теоретичні матеріали на практиці. Також щиро вдячні колективу відділу надання соціальних допомог, а особливо керівнику відділу Рибак Людмила Антонівні за здобуті навички, професіональні поради, надання документації закладу і цінного досвіду у сфері соціальних послуг.