27 лютого 2019

26 лютого 2019 року на базі «Школи соціальних знань» (спільний проект Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради і Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона психічного здоров’я в умовах війни».

Декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, доцент Кравченко Оксана Олексіївна гідно представила роботу факультету з підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери до роботи з учасниками АТО/ООС.

Приємно відзначити, що за активну співпрацю з громадськими організаціями по роботі з людьми з інвалідністю, чорнобильцями, учасниками АТО та за впровадження креативно-інноваційних методів роботи Оксані Олексіївні вручили відзнаку «Срібний орден храму «Чорнобильський спас»» та грамоту.

Вітаємо Оксану Олексіївну з нагородою! Бажаємо життєвої наснаги та радості, підкорення нових вершин у багатогранній науковій та суспільній діяльності!