15 квітня 2021

14 квітня 2021 року на базі факультету соціальної та психологічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Профорієнтація серед учнівської молоді в умовах інклюзивної освіти».

З вітальним словом до учасників конференції звернулася О. О. Кравченко, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вона наголосила на актуальності проблеми професійної орієнтації та професійного навчання населення, зокрема в умовах інклюзивної освіти, подякувала співорганізаторам конференції – представникам Рівненького державного гуманітарного університету, Харківської гуманітарно-педагогічної академії та Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України та побажала усім учасникам конференції плідної роботи.

На конференції з доповіддю виступили:

Піддячий М. І. – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Міжнародної Слов’янської Академії освіти імені Яна Амоса Коменського, головний науковий співробітник відділу профільного навчання Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України

СТРАТЕГІЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Гасанова Л. І. – психолог Одеського обласного центру громадського здоров’я, практичний психолог Крижанівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей – ДНЗ» Фонтанської сільської ради Одеської області

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПСИХОЛОГА СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ: ДОСВІД КРИЖАНІВСЬКОГО НВК «ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ЛІЦЕЙ – ДНЗ» ФОНТАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Поліщук О. Р. – аспірантка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, викладач-стажист кафедри психології, координатор Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій «ІНСАЙТ» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ДОСВІД РОБОТИ ЦЕНТРУ ПСИХОЛОГІЧНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ТА ТРЕНІНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ «ІНСАЙТ»

За результатами роботи конференції на сайті факультету буде розміщено збірник тез, рекомендований до друку Вченою радою факультету соціальної та психологічної освіти. У конференції взяли участь близько 100 науковців, практиків, студентів з різних областей України.

Сподіваємося на нові зустрічі!

Програма конференції