22 червня 2016

1

З 16 по 20 червня 2016 року в м. Умань на базі управління праці та соціального захисту населення відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ознайомлення з роботою реабілітаційних центрів. Обмін досвідом». Організатори заходу – Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Гармонія» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів.

2

Модератором заходу виступила начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Галина Михайлівна.

3

Учасниками семінару були директор Департаменту Соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації Чикало Руслан Олександрович; президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Гармонія», заступник Голови Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України Антропов Юрій Володимирович; директор Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Радзівіл Катерина Петрівна; доктор медичних наук, професор, голова правління Інституту реабілітації осіб з відхиленням психофізичного розвитку імені Януша Корчака (м. Одеса) Галіна Ірина Вікторівна; директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ніженської міської ради Ярошенко Світлана Віталіївна.

4

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко Оксана Олексіївна та кандидат педагогічних наук, доцент, голова школи передового досвіду «Школа соціальних знань» Бондаренко Галина Василівна.

5

Учасники семінару мали змогу обговорити під час пленарного засідання найактуальніші проблеми галузі, перспективні напрямки розвитку і познайомитися з презентаціями досвіду найцікавіших форм роботи колег з різних регіонів України.

6