Вчені-педагоги, зруйновані мости – незламна наша спільнота!

11 серпня 2022
Шановні вчені-педагоги!
З першого дня повномасштабної військової агресії проти нашої держави наукова спільнота України усвідомила, що лише шляхом об’єднання наукових журналів можна забезпечити їх якісне функціонування. Незважаючи на п’ять тяжких місяців війни, ми об’єднані й незламні, а фахові журнали з педагогічних наук продовжують забезпечувати безперервність наукової діяльності та наближати нашу спільну перемогу.

Кожен, хто опублікує статтю в одному із зазначених видань на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матиме можливість один раз упродовж поточного року безоплатно опублікувати свій доробок в одному з наступних номерів цього самого журналу. Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!

Для вашої зручності було вибрано єдину дату подання матеріалів – 31 серпня, до якої ви можете направити свої статті.

У разі виникнення запитань ви можете звернутися до співробітників видавництва, контакти яких зазначені на сайтах журналів. Ми на зв’язку!

Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 5 Педагогічні науки:
реалії та перспективи

Інноваційна педагогіка

Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні
аспекти розвитку людини

Вісник Кременчуцького національного університету
імені Михайла Остроградського

Електронна сторінка

KELM (Knowledge, Education, Law, Management)

PNAP (Periodyk Naukowy Akademii Polonijnej)