Відбувся науково-практичний семінар «Перспективи ефективної роботи соціальних працівників з молоддю»

4 березня 2021

3 березня 2021 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся науково-практичний семінар «Перспективи ефективної роботи соціальних працівників з молоддю» (51 учасник). Організаторами та співорганізаторами семінару – ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики», кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, Молодіжний центр «START» Уманського державного педагогічний університет імені Павла Тичини, Комунальний заклад Київської обласної ради «Пластовий вишкільний центр», Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр. Під час семінару доповідачі працювали над такими темами:

Кравченко Оксана Олексіївна, декан факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, тема доповіді: «Національно-патріотичне виховання студентської молоді в умовах закладу вищої освіти».

Майоров Даниїл Андрійович, начальник відділу розвитку Пластового руху в Комунальному закладі Київської обласної ради «Пластовий вишкільний центр», тема доповіді: «Особливості підготовки пластових виховників до роботи з молоддю».

Левченко Олена Володимирівна, в.о. директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, тема доповіді: «Молодіжний центр. Практичний досвід роботи з молоддю».

Левченко Наталія Володимирівна, керівник Молодіжного центру «START», доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, модератор семінару, тема доповіді: «Молодіжна робота в закладі вищої освіти».

Тарасюк Тетяна – здобувач вищої освіти, факультету соціальної та психологічної освіти, координатор напряму неформальної освіти Молодіжного центру «START»,  тема доповіді: «Роль державної молодіжної політики у активності студентської молоді»