Відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний авторський тренінг “Розвиток літературних здібностей”

24 лютого 2020

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти, факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний авторський тренінг «Розвиток літературних здібностей: експрес-методика написання творів різних жанрів» (модератор тренінгу – професор Інна Осадченко).

Робота тренінгу була направлена на розкриття та стимулювання творчого потенціалу (артистичних, літературних, ораторських, організаторських здібностей); формування та удосконалення уміння писати літературні твори різних жанрів, зокрема казок; покращення емоційного стану; зміцнення психічного здоров’я засобами лінгво-арт-казкотерапії тощо.

Тренінг став творчо-емоційним майданчиком для учнів різного віку, їхніх батьків та учителів, студентів, викладачів, психологів-практиків, а також тих, хто забажав цікаво та корисно провести час, розвиваючи себе.

Учасники тренінгу стали творцями особливого, захоплюючого процесу, відкриваючи нові грані власного творчого потенціалу.