Відбулася Перша Міжнародна науково-практична онлайн Інтернет-конференція «Актуальні проблеми сучасної психодидактики: філософські, психологічні та педагогічні аспекти»

4 травня 2017

27 квітня 2017 року кафедрою педагогіки та освітнього менеджменту факультету соціальної та психологічної освіти, Польсько-українською науково-дослідницькою лабораторією психодидактики імені Я. А. Коменського факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спільно з Відділом дидактики Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України було проведено Першу Міжнародну науково-практичну онлайн Інтернет-конференцію «Актуальні проблеми сучасної психодидактики: філософські, психологічні та педагогічні аспекти».

Співорганізаторами конференції стали провідні ВНЗ України та зарубіжжя: Педагогічний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Вища школа бізнесу і наук про здоров’я у м. Лодзь (Польща), Брестський державний університет імені О. С. Пушкіна (Білорусь), Гродненський державний університет імені Янки Купали (Білорусь), ДЗО «Гродненський обласний інститут розвитку освіти» (Білорусь), Університет Саскатчевана (Канада), Казахський національний педагогічний університет ім. Абая (Казахстан).

Модератор конференції – док. пед. н., проф., зав. Польсько-українською науково-дослідницькою лабораторією психодидактики імені Я. А. Коменського Осадченко І. І.

Учасники у публікаціях висловили наукову думку щодо таких напрямів конференції:

– психодидактика: від теорії ‒ до практики;

– сучасні особливості навчання та виховання у закладах дошкільної, середньої, вищої та післядипломної освіти;

– порівняльний аналіз та ретроспектива дидактичних ідей;

– філософські аспекти сучасної дидактики;

– психологічні аспекти сучасної дидактики;

– лінгводидактика: історичні та сучасні аспекти.

Після остаточної редакції матеріали конференції будуть оприлюднені на сайтах факультетів.

У рамках дискусії проведеної конференції було одностайно визначено, окрім науково-практичних резюме заходу, прийняти рішення про щорічне продовження зазначеної конференції.

Отож, чекаємо на Другу Міжнародну науково-практичну онлайн Інтернет-конференцію «Актуальні проблеми сучасної психодидактики: філософські, психологічні та педагогічні аспекти»!