Відкрите лекційне заняття для студентів ІІ курсу на тему: «25 років незалежності України: від минулого до сьогодення»

1 вересня 2016

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.

І наше діло праведне й святе.

Бо хто за що, а ми за незалежність.

Отож нам так і важко через те.

Ліна Костенко

1 вересня 2016 року, у перший день нового навчального року на факультеті соціальної та психологічної освіти зі студентами ІІ курсу відбулося відкрите лекційне заняття на тему: «25 років незалежності України: від минулого до сьогодення».

IMG_20160901_080350

Лектор – кандидат педагогічних наук, доцент Албул Ірина Володимирівна, розкрила соціальний аспект визначеної тематики. Разом зі студентами обговорювали уроки минулого та виклики сьогодення, дискутували про сучасні проблеми та напрацьовували перспктиви розвитку нашої держави, визначали роль і місце громадянина у сучасному поступі.

IMG_20160901_080316

Особливу увагу було звернено на значенні науки у самоствердженні нації, обгрунтовано роль соціальної педагогіки та соціальної роботи у формуванні та підтримці особистості.

Варто відзначити високу активність та щиру зацікавленість студентів при обговоренні таких важливих питань, як українська державність, національна незалежність, громадянська свідомість і неохідність зусиль кожного українця у відстоюванні права на самобутність нації.

IMG_20160901_080332