ВІДКРИТЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ IV КУРСУ

28 квітня 2016

l3WZCi5k6A0

На факультеті соціальної та психологічної освіти 19 квітня 2016 р. відбулось відкрите практичне заняття зі студентами ІV курсу з навчальної дисципліни «Менеджмент соціальної роботи», викладач Підвальна Юлія Василівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

F20QtUL77Zk

Тема. Об’єкти, суб’єкти, принципи та функції менеджменту соціальної роботи.

Мета: Сформувати поняття про суб’єкти та об’єкти менеджменту соціальної роботи, охарактеризувати взаємозв’язок між ними, ознайомити з ресурсами та принципами менеджменту соціальної роботи, проаналізувати функції менеджменту соціальної роботи.

22EapTJyOpg

Завдання: Дібрати можливі функції суб’єктів та об’єктів менеджменту соціальної роботи. Обгрунтувати вибір найважливішого елементу соціального комплексу з погляду сучасних проблем у соціальній роботі.