Вітаємо аспірантів і докторантів УДПУ

15 вересня 2018

Днями, у конференц-залі університету, відбулося урочисте зібрання аспірантів та докторантів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. З вітальним словом виступили: проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, к.і.н., проф. В.В. Сокирська; д.пед.н., проф., завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту О.М. Коберник; д.пед.н., проф., завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Н.М. Коляда, д.пед.н., доц., декан факультету соціальної та психологічної освіти О.О. Кравченко та аспірант другого року навчання Войтовська Алла.

Щиро вітаємо наших докторантів, аспірантів й бажаємо міцного здоров’я, наснаги, добробуту, миру, злагоди, творчих успіхів та плідної роботи.

Прес-центр УДПУ