Вітаємо з перемогою у конкурсному відборі проектних пропозицій

9 липня 2019
Ініціативна група Гендерного центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (факультет соціальної та психологічної освіти) отримала перемогу у конкурсному відборі проектних пропозицій, який був оголошений у квітні 2019 р. Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.
Конкурс проводився відповідно до ст. 14, 15 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив.
Відповідно факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став базою проведення Обласного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт із гендерної тематики «Сім’я від А до Я», який включено до календарного плану Управління на 2019 рік.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!