Вітаємо Овсяннікова Євгена з перемогою!

1 травня 2019

23-27 квітня у місті Полтава проходив Чемпіонат України з боксу серед студентів. За перемогу у своїх вагових категоріях змагалося 95 спортсменів із 20 областей. Одним з учасників змагань став студент Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, факультету соціальної та психологічної,  Євгеній Овсянніков.

Організаторами змагань виступили Міністерство освіти і науки України, Федерація боксу України та Всеукраїнська організація студентського боксу.

Євгеній Овсянніков виступав у ваговій категорії 52 кг. У фіналі одноголосним рішенням суддів уманський спортсмен переміг киянина Даниїла Гончарука. За результатами чемпіонату Євгеній Овсянніков посів перше місце (тренер – Віктор Петриченко).

Варто зазначити, що переможці Чемпіонату України серед студентів представлятимуть Україну на цьогорічному чемпіонаті Європи.