Вітаємо із науковими досягненнями

26 вересня 2016

A bouquet of fresh asters different colors

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про результати експертизи анотованих звітів за закінченими та перехідними у 2015 році науково-дослідними роботами» (від 29.08.2016 № 1026) маємо гарні результати науково-дослідних робіт, що виконувались на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університеті імені Павла Тичини.

В секції 19 «Педагогіка, психологія, соціологія, українознавство, проблеми освіти і науки, молоді та спорту» серед фундаментальних досліджень перше рейтингове місце зайняла держбюджетна тема: «Педагогічно-просвітницька діяльність громадських організацій України (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)», керівник – Коляда Наталія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Сьоме рейтингове місце зайняла держбюджетна тема: «Оптимізація індивідуально-професійного розвитку майбутніх практичних психологів в процесі навчання у ВНЗ», керівник – Якимчук Борис Андрійович, кандидат психологічних наук, доцент, декан факультету початкової освіти.

Висловлюємо щиру подяку керівникам та їх колективам за плідну працю та вагомі наукові досягнення!!!

nmo-1026-1