В Україні День матері святкується у другу неділю травня

16 травня 2018

До Дня матері відбулась фотовиставка. Викладачі та студенти поділились сімейними світлинами. Ця виставка об’єднала жінок соціальними ролями «матері і дитини», незалежно від статусу чи професії.

Для кожної дитини її мама найкраща, найдорожча, найближча. У народі здавна говорили: «Нема цвіту кращого від маківочки, нема роду милішого від матіночки», «Який кущ – така й калина, яка мати – така й дитина».

Бо вона – МАТИ, душа сім’ї, берегиня домашнього вогнища, тепла і затишку, навіть гнів її та покарання діють якось особливо: «Материн гнів, як весняний сніг: рясно впаде, та скоро розтане», «Мати однією рукою б’є, а другою гладить».

Рідну матір згадують у молитвах. Мати-берегиня стоїть біля витоків нового життя, вона плекає це життя і зміцнює. У цьому її Боже призначення і найголовніша сутність на землі.

Організатори заходу:

Заєць Світлана Сергіївна – кандидат пед. наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, керівник Науково-практичного центру родинного виховання.

Студенти 34 групи факультету соціальної та психологічної освіти: Козій Юлія, Наконечна Ілона.