День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
Афганська війна тривала з 1979 до 1989 рік і стала для СРСР найбільш жорстоким і кровопролитним полем бою, розгорнутим після Великої Вітчизняної війни. Більше 2500 українців не повернулися з Афганістану, 72 людини вважаються зниклими безвісти або потрапили в полон. Отримали поранення більш ніж 8 тисяч українців, 4687 з них повернулися в рідні домівки інвалідами.
Студенти факультету соціальної та психологічної освіти з національно-патріотичним табором «Дія» створили інформаційний пакет до цієї пам’ятної дати для того щоб ще раз нагадати усім про ці жахливі події.