День пам’яті людей, що померли від СНІДу

22 травня 2019

На факультеті соціальної та психологічної освіти спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради (начальник відділу Вдовиченко Наталія Вікторівна) та Благодійним фондом Воля (соціальний працівник Коваленко Євгеній В’ячеславович) проведено акцію «Незабуті» до Дня пам’яті людей, що померли від СНІДу. Мета пам’ятної дати – вшанування пам’яті людей, які пішли з життя через СНІД, привернення уваги до проблеми ВІЛ/СНІДу та толерантне ставлення до людей, хворих на ВІЛ/СНІД.

Прагнення до здорового способу життя, визначення своїм життєвим пріоритетом сімейних цінностей та моральності, відмова від ризикованої статевої поведінки і відповідальність за своє здоров’я – це запорука захисту від інфікування ВІЛ.

Гендерний центр,

Школа передового досвіду «Школа соціальних знань»