Довгоочікувана рубрика інтерв’ю «Кращі з кращих ФСПО-2018»

31 травня 2018

Іменний степендіат ім. А.І.Кагальняк

Вже в такому віці наші студенти довели, що вони справжні науковці та з гідністю несуть знання майбутнього психолога.

Отже переможці цьогорічної номінації Кондратьєв Сергій та Цихоня Світлана.

• Доброго дня Сергій та Світлана. Сподіваюся, що ви не будете проти того, щоб відповісти нам на декілька запитань. Ось і перше питання: «Що для вас значить ця нагорода?»
  • К:
  • Ц: Для мене будь-яка відзнака – показник того, що я щось роблю, кудись рухаюсь, а в якому напрямі (правильному чи неправильному) покаже час.
  • Ви самі вирішили займатися наукою, чи хтось підштовхнув вас до цієї думки?
  • К: Не можу сказати, що мене особливо підштовхували до науки, проте спілкування із деякими людьми надихало на діяльність, у цьому випадку наукову.
  • Ц:
  • Які ваші плани на майбутнє щодо науки?
  • К:
  • Ц: Планую теорію пізнавати у поєднанні із практикою, використовуючи першу в якості базису.
  • Чи міркували ви про те, що вас чекає після закінчення університету?
  • К: Сподіваюсь розвиватись далі, пройти сертифікаційний курс із когнітивної психотерапії, закінчити психотерапію в позитумі.
  • Ц:
  • Дякуємо за ваші відповіді. Вони були дуже цікаві.