До уваги студентів та випускників

23 липня 2019

Шановні студенти, випускники внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 р. №1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/597-2019-п/print (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №597), а саме: «Установити, що випускникам закладів вищої освіти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь молодшого бакалавра, бакалавра або магістра спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра іншої спеціальності і галузі знань та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою, надається у порядку, затвердженому Міністерством освіти і науки, одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року».

За більш детальною інформацією, консультацією звертайтесь у відділ облік та військової підготовки студентів (адреса: вул. Садова, 2, к. 12, тел.: (04744) 3-49-58;  e-mail: oblik@udpu.edu.ua , oblik-udpu@ukr.net).