Запрошуємо до участі у благодійному тренінгу «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ТА РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ»

10 грудня 2018

Національна академія педагогічних наук України

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Факультет соціальної та психологічної освіти

Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Польсько-українська науково-дослідницька лабораторія психодидактики імені Яна Амоса Коменського

Лабораторія удосконалення майстерності майбутнього психолога імені Кагальняк Анни Іванівни

ради»

Факультет дошкільної та спеціальної освіти

З А П Р О Ш У Є М О    В А С

14 грудня 2018 року

до участі у благодійному тренінгу

«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ТА РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ»

Етапи роботи тренінгу:

1. Знайомство. Встановлення довірливих стосунків у групі. Визначення індивідуальних запитів учасників та принципів роботи групи (тривалість – 1 год.).
  2. Виявлення загальних та індивідуальних особистих проблем у спілкуванні, взаєморозумінні, самореалізації (рольові розстановки, рольові ігри, психодрама, невербальні вправи тощо) (тривалість – 1 год.).
  3. Практикум розвитку саморегуляції: дихальні вправи (вправи на емоційне розслаблення та звільнення від надмірного емоційного напруження) (тривалість – 1 год. 30 хв.).
  4. Аналіз індивідуальних станів та процесів проходження практикуму. Рефлексія (тривалість – 30 хв.).

Мета тренінгуіндивідуальна допомога та навчання технікам: пізнання самого себе; розуміння причин раптових змін емоційних станів; виявлення та усунення негативних наслідків страхів, образ, сорому, провини; вирішення внутрішньо-особистісних та міжособистісних конфліктів; усунення недовіри у стосунках; зняття емоційної напруги та професійного вигорання; виявлення психосоматичних проблем; регуляції взаємин батьків та сучасних дітей тощо.

Тренер – доктор педагогічних наук, професор, завідувач Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Яна Амоса Коменського Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини Осадченко Інна Іванівна.

Кількість учасників тренінгу обмежена – 14 осіб у одній групі. Працюватиме одна група (4 год.). Набір у групу буде здійснено за попереднім записом (тел.: 098-175-4923 – Будегай Вікторія). Оргвнески (300 грн.) буде перераховано учасниками тренінгу у фонд лікування Дениса Терещука – учня 7-Б класу Уманської міської гімназії (Допоможемо разом facebook.com; Приватбанк, 4149499643774431 – Терещук Марина Олександрівна; 5168755421248705 – Терещук Юрій Олександрович).

Початок тренінгу: 14 грудня 2018 року за адресою: ауд. 204, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова, 28 (новий корпус), м. Умань, Черкаська обл., Україна: о 15.00 (робота тренінгу – до 19.00 з перервою (15 хв.)).

Дякуємо тим, хто буде брати участь у благодійному тренінгу! Хай лихо минає Ваш дім, а Бог благословить на здоров’я та успіх!

Бажаємо успіху!