Запрошуємо на практичний семінар (з Всеукраїнською участю) “Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг”

7 вересня 2018

Шановні колеги!

Оргкомітет запрошує науковців, викладачів вищих і середніх закладів освіти, практичних психологів, працівників системи освіти, аспірантів, здобувачів, студентів психологічних спеціальностей взяти участь у роботі науково – практичного семінар(з Всеукраїнською участю)  “Сучасні тренінгові технології для розвитку особистості: еко-тренінг”, який відбудеться 13-14 вересня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Мета семінару – залучення спеціалістів у сфері практичної психології до обговорення та розв’язання актуальних проблем формування особистості засобами еко-тренінгу.

Напрями роботи конференції:

Сучасні тренінгові технології.
Психологічні особливості та технології розвитку особистості.
Корекційно – відновлююча та розвивальна робота практичного психолога.
Форми роботи

Доповіді (до 15 хв.), повідомлення (до 5 хв.) та їх обговорення.
Планується проведення «майстер-класу» – презентації практичних форм роботи.
Робочі мови семінару – українська.

Заявка учасника

Інформація про семінар