Захист стажерської практики у студентів IV курсу заочної форми навчання

27 березня 2017

22 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захист стажерської практики у студентів IV курсу заочної форми навчання.

Студенти проходили практику у загальноосвітніх навчальних закладах та закладах інтернатного типу, вчилися виконувати обов’язки соціальних педагогів та практичних психологів.

Стажерська практика – це пряма взаємодія з учнями, це практичне вирішення соціально-психологічних проблем, це профілактична і корекційна робота.

Цікавим був обмін досвідом студентів-практикантів, що вже працюють у школах соціальними педагогами чи практичними психологами. Їхнє безпосереднє бачення і розуміння особливостей своєї роботи, оцінка проблемних сторін і перспективні питання вдосконалення індивідуальних робочих планів та програм, живі і цінні приклади з алгоритмами розв’язання соціально-психологічних проблем.

Студенти-практиканти і керівники практики отримали багато позитивних вражень та розширили свій професійний кругозір.