Захід присвячений річниці Дня визволення України

26 жовтня 2017

Щорічно в нашій країні 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників. Про сенс цього свята не варто багато говорити, адже всі розуміють всю важливість цього дійства. Ці заходи проводяться для вшанування жертовності українського народу та їх героїчного подвигу у Другій світовій війні, а також для виховання національної свідомості молодого покоління.

Ось і на нашому факультеті відбувся такий захід. Його підготували студенти 25 групи та провели 25 жовтня. Проводилось воно для студентів І-го курсу, які перейнялися трагічним минулим нашого народу та детальніше дізнались про події визвольного процесу України від загарбників. Захід був змістовним та цікавим.

Сподіваємось, що нам вдалося посприяти формуванню національної свідомості у наших першокурсників!