Знайомство з молодіжним центром “Start”

17 вересня 2019

16.09.2019р. на факультеті соціальної та психологічної освіти в групах Н/11 та З/11 координатор Молодіжного центру «START» Калюженко Аліна провела тренінг для покращення адаптації першокурсників до умов навчання у закладі вищої освіти – «Бути студентом – круто!»

Метою тренінгу було сприяння психологічній адаптації першокурсників до умов навчання, зокрема хибних очікувань і типових ілюзій щодо навчання; підвищення мотивації навчання; знаходження оптимальних моделей поведінки в студентському середовищі; добір оптимальної стратегії навчання.

Для тренінгу були спеціально відібрані вправи для того, щоб студенти могли презентувати себе, створити доброзичливу атмосферу під час спільної роботи, визначити враження та очікування студентів, діагностувати можливі труднощі під час навчання та підібрати шляхи їх вирішення.