Зустріч з ветераном Збройних Сил України

26 квітня 2019

26 квітня 1986 року сталося велика лихо в Україні – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції (Чоробильська катастрофа ).

33 років тому ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії був ПОЛІВОДА Микола Максимович – учасник бойовик дій, ветеран Збройних Сил України, полковник у відставці, голова ради ветеранів дивізії, почесний ветеран м. Умані, був нагороджений за сміливі та рішучі дії під час ліквідації Чорнобильської аварії орденом «За службу Державі».

Микола Максимович поділився зі студентами факультету соціальної та психологічної освіти фактами трагедії, розповів всі дії які відбувались в ту ніч. Передав свої емоції та стан тих людей, які були там і робили все можливе і неможливе щоб загасити і ліквідувати аварію.

Кількість людей, які брали участь в гасінні пожежі на ЧАЕС, становила 240 тис. Усі вони отримали високі дози радіації.

Кожного року 26 квітня  ми вшановуємо наших ліквідаторів, учасників, які рятували нашу рідну землю.