ЗУСТРІЧ З НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛУ У СПРАВАХ МОЛОДІ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВДОВИЧЕНКО НАТАЛІЄЮ ВІКТОРІВНОЮ

5 листопада 2018

В рамках святкування тижня працівника соціальної сфери 01.11 відбулась зустріч для студентів факультету соціальної та психологічної освіти з начальником відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталією Вікторівною. Студенти привітали гостю з професійним святом,  подякували за підтримку й побажали подальших успіхів та  кар’єрного зростання.

Наталія Вікторівна поділилась зі студентською молоддю цікавою інформацією, щодо реалізації молодіжної політики в місті. Проінформувала про основні програми для молоді, які діють в Умані. Розповіла про  специфіку роботи відділу  у справах молоді та закликала до змістовного діалогу між ініціативними молодими людьми та міською владою.

Також, для студентів було організовано інтерактивну гру за темою «Основи здорового способу життя». Зустріч пройшла в дружній та невимушеній атмосфері, а відгуки  студентів мали виключно позитивний характер.

Вітаємо усіх фахівців соціальної сфери з професійним святом.

Нехай ваша доброта та відданість обраній справі ніколи не тліють,

а запалу вистачає на реалізацію нових гарних справ.