Зустріч студентів факультету з людьми похилого віку до Дня Святого Миколая

20 грудня 2018

Продовжуючи старі традиції святкування народних обрядових свят, 18 грудня 2018 року до Дня Святого Миколая у Центрі для спілкування «Стара Умань» відбулась зустріч студентів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з концертною програмою для знедолених та безпритульних людей.

У пам’ять про милосердя Святого Миколая цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

Крім дітей, це свято дуже полюбляють і дорослі, які завжди у душі залишаються дітьми.

Миколай опікується воїнами, водіями і тими, хто подорожує, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців і лучників.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, глядачі отримали масу позитивних емоцій, а на завершення усім подарували фрукти та солодощі.