Зустріч студентів факультету з юристом

16 листопада 2018

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч з начальником відділу правопросвітництва Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григоренко Катериною Дмитрівною.

Під час зустрічі Катерина Дмитрівна ознайомила студентів з напрямками роботи Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; розповіла про нормативно-правові аспекти при роботі з різними групами клієнтів.

Особлива увага була звернена на роботу щодо профілактики правопорушень неповнолітніми. Увазі студентів був представлений фільм «Неповнолітні та закон», в якому розглядалися питання сучасної політики України щодо роботи з неповнолітніми осудженими та шляхи попередження правопорушень дітьми та підлітками.